Služby

Co ti náš pivovar může nabídnout?

Rádi by sis koupil lahev na večerní pohodu, soudek na letní grilování nebo si rovnou pronajali výčep i s výčepákama na pořádnou soukromou akci? Tak jsi tady správně.

Lahve

Co děláme?

V současné době lahvujeme do PET lahví o objemu 1 L a skleněných lahví o objemu 0,75 L. Do jakých lahví konkrétní pivo děláme, najdeš v jeho popisu.

Kde koupit?

Lahve můžete zakoupit buď po domluvě na našem výdejním místě v Lazníkách nebo ve vybraných pivotékách a čerpacích stanicích PRIM.

Jaká je cena?

Cena se liší v závislosti na druhu lahve a samozřejmě na jejím obsahu. Jednotlivé ceny nalezneš v popisu konkrétního piva.

Sudy

Co děláme?

Plníme do nerezových sudů o objemech 15 L, 30 L a 50 L. Nasudované pivo uchováváme v chlazeném skladu, jen tak vydrží čerstvé. Naražeč na sudy je plochý (žehlička).

Kde koupit?

Sudy lze koupit po předchozí domluvě na našem výdejním místě v Lazníkách nebo v pivovaru Parník v Přerově (taktéž po předchozí domluvě). Dej nám vědět.

Jaká je cena?

Cena se liší v závislosti na druhu druhu piva a velikosti sudu. Jednotlivé ceny nalezneš v popisu každého piva. Ber, prosím, v potaz vratnou zálohu 2000 Kč.

Výčep

Co děláme?

Chceš mít na vlastní akci pivo v profesionální kvalitě? Dej nám vědět a dojedeme s výčepem. Pivo umotané na hladinku s krémovou pěnou i na soukromých akcích už není minulostí.

Jak objednat?

Ozvi se na nějaký z kontaktů a řekni nám svou představu. Společně se domluvíme na řešení, z kterého budou spokojené obě strany. Podrobnější informace najdeš v článku o této službě.

Jaká je cena?

Cena je dost individuální v závislosti na tom, kolik budeš na akci chtít vyčepovat sudů a zda máš vlastní sklo. Nějaké příklady nalezneš v článku věnovanému této službě.