Kdo jsme?

NÁŠ PŘÍBĚH

Nebudem ti lhát. Nemáme žádnej dojemnej příběh o tom, jak jsme trávili s dědou čas v pivovaru ještě předtím, než jsme vůbec uměli chodit a pak pro nás bylo pivo jasná volba.

Prostě rádi pijeme pivo a v roce 2017 nás napadlo si ten božskej nápoj uvařit doma. Tak jsme každou druhou sobotu zabíjeli čas vařením várky, která pak během hodiny zmizela. To prostě nevychází, řekli jsme si.

Tak jsme v roce 2022 začali vařit trochu ve větším. Nejdřív jsme měli bobky, jestli si to od nás někdo koupí, pak jsme měli bobky, jestli dokážeme udělat 2 podobný várky a nakonec jsme měli bobky, jestli toho piva náhodou nemáme málo. Svůj příběh píšeme každej den.

Kvalita

Pokud se rozhodneš od nás zakoupit pivo, můžeš si být jistej tím, že jsme vynaložili veškerý úsilí na to, aby se k tobě pivo dostalo v maximální možné kvalitě. Jinak by nás to přece ani nemohlo bavit.

Komunita

Jsme lokální pivovar a naše pivo děláme především pro naše okolí. To nám umožňuje tvořit přidanou hodnotu ve formě posílení komunitního života. Jsme aktivní v pořádání společenských akcí a v posilování vazeb mezi spoluobčany.

Férový přístup

Není pro nás nic důležitějšího, než vztah s našimi zákazníky (čti s tebou). To oni drží celý podnik při životě. Vůči našim zákazníkům cítíme velkou zodpovědnost, a proto si zakládáme na férovým, pravdivým a oboustranně přínosným přístupu.